روش های پرداخت وجه

۱– پرداخت از طریق درگاه اینترنتی :

سلام به همگی کاربران یادگار گیفت (مرکز چاپ یادگار) می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی در سایت yadegargift و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

توجه داشته باشید که در هنگام تحویل کالا،دریافت کننده سفارش باید کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشد.

نکته:لازم به ذکر است که روش  پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

۲چگونگی پرداخت اینترنتی :

کاربران محترم سایت یادگار گیفت می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون امکان خرید اینترنتی با تمامی کارت های بانکی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

الف )  شماره ۱۶ رقمی کارت :

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

ب) رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم :

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

ج ) کد CVV2 :

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی ۴ رقمی است.

د ) تاریخ انقضا :

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

۲– پرداخت در محل تحویل :

الفپرداخت نقدی در محل تحویل :

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، یادگار گیفت امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.

بشرایط پرداخت در محل :

برای استفاده از روش پرداخت درب محل باید مبلغی را به عنوان بیعانه واریز کرده و پس از واریز وجه سفارش شما در نوبت قرار داده میشود.

ج) روش ارسال بسته های پرداخت درب محل :

بسته های پرداخت درب محل با سرویس (تیپاکس) ارسال میشه و هزینه ارسال بسته های تیپاکس با خود مشتری هست و بعد از تحویل هزینه را پرداخت میکنند.

۳ – پرداخت کارت به کارت :

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway یادگار گیفت و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت یادگار گیفت به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و یادگار گیفت پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

شماره حساب یادگار گیفت :

شماره کارت بانک ملی :       3514 6248 9973 6037       بنام محمد رضا حامدی

شماره کارت بانک مسکن :    1755 4234 2314 6280       بنام محمد رضا حامدی

نکات :

در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.